egory.pl
Karpacz - www.egory.pl Karpacz - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Zakopane- www.egory.pl Zakopane - www.egory.pl

Dziś jest


Dance Club "Jama"
Nazwa obiektu : Dance Club "Jama"
Adres : Szczyrk, Myśliwska 30
Telefony : Tel:
E-mail :
Strona WWW :
Czas otwarcia :
Liczba miejsc :
Cena osoba/dzień : Od do

Opis obiektu

Dyskoteka znajduje się w samym centrum Szczyrku. Jest to jedna z najlepszych imprezowni w mieście. Znamy dobrze to miejsce, ponieważ jeździmy do Szczyrku od lat. W barze macie szeroki wybór trunków alkoholowych, a na parkiecie "zawsze jest gorąco".

Imprezy w "Jamie", to dla nas niezapomniane chwile. Tutaj niektózy z ekipy IP:tourismu poznali swoje wakacyjne miłości :) Ale wracam do samego lokalu. Miejsce ładnie urządzone w klubowym stylu. Muzyczka zawsze na czasie . Klubowe rytmy królują, kiedyś nawet były dedykacje :)

Zobacz opinie internautów na forum 

Ceny w obiekcie
Od do
Galeria


zobacz także:


Chcesz uzyskać zniżki na noclegi, do pubów, do restauracji, na imprezy?
Dowiedz się więcej - zapisz się do naszego biuletynu!
Sprawdź pogodę w polskich górach - Sudety? Pieniny? Tatry? Beskidy? Kliknij!

Wiatr: km/h
Chciał(a)byś się dowiedzieć "gdzie-co" jest? Nie możesz gdzieś trafić? Skorzystaj z interaktywnej mapy na naszych stronach.