egory.pl
Karpacz - www.egory.pl Karpacz - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Zakopane- www.egory.pl Zakopane - www.egory.pl

Dziś jest


Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Adam
Nazwa obiektu : Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Adam
Adres : Szczyrk, Radosna 3
Telefony : Tel: 33 817 82 97, Fax: 33 817 82 97
E-mail : recepcja@adam.szczyrk.pl
Strona WWW : http://www.adam.szczyrk.pl
Czas otwarcia : całoroczny
Liczba miejsc : 169
Cena osoba/dzień : Od 50 do 80

Opis obiektu


Serdecznie zapraszamy do Naszego Ośrodka „Adam” położonego w Beskidzie Śląskim u podnóża Klimczoka i Skrzycznego w kotlinie rzeki Żylicy.Ośrodek Adam


W naszym 3 piętrowym Obiekcie „ADAM” posiadającym windę osobową przystosowaną dla osób niepełnosprawnych, dysponujemy 169 miejscami noclegowymi, 67 pokojami 1, 2, 3 osobowymi oraz pokojami typu studio idealnymi dla 4, 5 osobowych rodzin. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, telewizory, 40% posiada balkony, a większość z nich jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Z pokoi roztacza się piękny widok na okoliczne góry czy też lasek w którym ukrywają się różne gatunki ptaków i uspakajają gości swoim śpiewem, a bliskość rzeki Żylica daje naszym pensjonariuszom relaksacyjna terapię.

Do dyspozycji gości oddajemy taras z widokiem na Szczyrk i panoramę gór. Telewizja satelitarna, bilard i dostęp do internetu oferujemy gościom spragnionym swoich codziennych potrzeb.

Rekreacja i wypoczynek

Aktywność ruchowa jest najlepszym sposobem walki o zdrowie ponieważ ona stymuluje rozwój psychiczny i fizyczny.
Wzmożona aktywność ruchowa nie tylko poprawia strukturę mięśniową ale i również powoduje, że wzrasta nam siła i sprężystość mięśni.
W naszym Ośrodku propagujemy i organizujemy poranny rozruch, przedpołudniowe spacery Nordyckie i wycieczki spacerowe piesze po przepięknej okolicy Szczyrku.
Chcemy zachęcić i nauczyć Was codziennych ćwiczeń, 15-30 minut, spacerów z kijkami Nordyckimi lub pieszych wycieczek górskich. To wszystko z myślą o Waszym zdrowiu i dobrym samopoczuciu

Ceny w obiekcie
Od 50 do 80
Galeria


zobacz także:


Chcesz uzyskać zniżki na noclegi, do pubów, do restauracji, na imprezy?
Dowiedz się więcej - zapisz się do naszego biuletynu!
Sprawdź pogodę w polskich górach - Sudety? Pieniny? Tatry? Beskidy? Kliknij!

Wiatr: km/h
Chciał(a)byś się dowiedzieć "gdzie-co" jest? Nie możesz gdzieś trafić? Skorzystaj z interaktywnej mapy na naszych stronach.