egory.pl
Karpacz - www.egory.pl Karpacz - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Zakopane- www.egory.pl Zakopane - www.egory.pl

Dziś jest


Piwnica Pod 19
Nazwa obiektu : Piwnica Pod 19
Adres : Szczyrk, Beskidzka 19
Telefony : Tel:
E-mail :
Strona WWW :
Czas otwarcia :
Liczba miejsc :
Cena osoba/dzień : Od do

Opis obiektu

Oryginalny PUB  "Piwnica Pod 19" jest połączony z Klubem Kibica. W środku czeka na was piękny drewniany bar podświetlony na zielono napisami znanego piwa :) Jak to w dobry barze mamy do wyboru masę przeróżnych alkoholi, od kolorowych, przez drinki na ulubionym przez nas piwie skończywszy by porozmawiać, pośmiać się i napić czegoś dobrego.

Dużym plusem tego miejsca jest kamerlany klimat, który sprawia, że można razem ze swoją paczką czuć się jak u siebie. W ciągu dnia na sporym ekranie wyświetlane są filmy, oczywiście punktem obowiązkowym "Pod 19" są wszystkie relacje z imprez sportowych.

Zobacz opinie internautów na forum

Ceny w obiekcie
Od do
Galeria


zobacz także:


Chcesz uzyskać zniżki na noclegi, do pubów, do restauracji, na imprezy?
Dowiedz się więcej - zapisz się do naszego biuletynu!
Sprawdź pogodę w polskich górach - Sudety? Pieniny? Tatry? Beskidy? Kliknij!

Wiatr: km/h
Chciał(a)byś się dowiedzieć "gdzie-co" jest? Nie możesz gdzieś trafić? Skorzystaj z interaktywnej mapy na naszych stronach.