egory.pl
Karpacz - www.egory.pl Karpacz - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Zakopane- www.egory.pl Zakopane - www.egory.pl

Dziś jest


Pensjonat Boruta
Nazwa obiektu : Pensjonat Boruta
Adres : Zakopane, Chałubińskiego 28
Telefony : Tel: 18 201 35 89, Fax: 18 201 34 98
E-mail : boruta@puhit.com.pl
Strona WWW : http://www.puhit.com.pl
Czas otwarcia : całoroczny
Liczba miejsc : 62 (max. 78 z dostawkami)
Cena osoba/dzień : Od 55 PLN do 120 PLN

Opis obiektu

Położony w centrum miasta, w pobliżu Krupówek (10 min. pieszo), utrzymany w stylowym charakterze, pensjonat, przyciąga niepowtarzalnym klimatem, stwarzając idealne warunki do wypoczynku przez cały rok.
Jest idealnym miejscem na rozpoczęcie górskich wędrówek, zwiedzania najpiękniejszych szczytów polskich Tatr lub na wypoczynek w jednej z urokliwych kafejek.

Do dyspozycji Gości oddajemy:
62 miejsca (max 78 miejsc z dostawkami), jadalnię, salę konferencyjną, bezpłatny parking.

Cały budynek jest ogrodzony, po generalnym remoncie!

Dogodne płożenie ułatwia dojście i dojazd do dworca PKP i PKS (około 15 min. pieszo) oraz do wyciągów krzesełkowych, kolei liniowych i tras narciarskich.
W sąsiedztwie znajduje się nowo otwarty Park Wodny (5 min. pieszo), bazujący na naturalnych źródłach geotermalnych. Gwarantujemy smaczną, domową kuchnię profesjonalnie obsługujemy narady, sympozja, szkolenia zapraszamy klientów indywidualnych i grupy zorganizowane.
Pokoje:
Do dyspozycji naszych gości pozostawiamy 62 miejsca noclegowe ( max 78 z dostawkami)  w pokojach z łazienkami. Komfortowe urządzenie i wyposażenie pokoi sprzyja odpoczynkowi i relaksowi. Łóżka zaopatrzone w podwójne, wygodne materace, w pokoju TV SAT, możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu.

Ceny w obiekcie
Od 55 PLN do 120 PLN
GaleriaChcesz uzyskać zniżki na noclegi, do pubów, do restauracji, na imprezy?
Dowiedz się więcej - zapisz się do naszego biuletynu!
Sprawdź pogodę w polskich górach - Sudety? Pieniny? Tatry? Beskidy? Kliknij!

Wiatr: km/h
Chciał(a)byś się dowiedzieć "gdzie-co" jest? Nie możesz gdzieś trafić? Skorzystaj z interaktywnej mapy na naszych stronach.